Sprookjesspeurtocht

Uit het Sprookjesboek ‘De nieuwe kleren van de koningin’ van Angelique Schipper is de leuke Sprookjesspeurtocht voorgekomen:

10 van de 13 sprookjes heeft zij omgezet naar kortere teksten en liedjes met vragen!
Angelique is niet alleen de schrijfster, maar ook de Sprookjesprinses!
Je haalt bij de Sprookjesprinses het speur-formulier op en je levert het in als je klaar bent!
Haal jij een 10?

Superleuk als je ook verkleed komt!
(de Sprookjesprinses heeft ook wat verkleedkleren meegenomen)

Eerder toverde Angelique het eerste sprookje ‘De nieuwe kleren van de koningin’ om in een barbie-tentoonstelling, waarbij zij barbies heeft aangekleed met afval. Zowel op Buitengoed Dorrepaal als op Kinderboerderij Essesteijn staat een vitrine vol met haar betoverende creaties, die je mag bekijken.

Wanneer is de Sprookjesspeurtocht?
– woensdag 22 en donderdag 23 juli, 11.00-16.00 uur, Stadskinderboerderij Essesteijn, Essepad 8, 2272 JS Leidschendam-Voorburg.
– woensdag 26 en donderdag 27 augustus 11.00-16.00 uur, Buitengoed Dorrepaal (start bij de kas), Westvlietweg 115, 2267 AK Leidschendam-Voorburg

Je kunt je voor de Sprookjesspeurtocht aanmelden, graag zelfs, maar dat is niet verplicht. De speurtocht duurt ca. 1 uur. De toegang is gratis.

Wist je dat? Je het Sprookjesboek ‘De nieuwe kleren van de koningin’ in de bibliotheek kunt lenen?

# Terug naar de startpagina

Talentenloods

Deze activiteit vindt plaats op meerdere locaties.
Peuters (2 tot 4 jaar), Kleuters (4 en 5 jaar), Kinderen (6 t/m 12 jaar)
23-07-2026
Donderdag
11:00 - 16:00
Angelique Schipper
06-23169607
Kinderboerderij Essesteijn
Essepad 8
2272 JS Voorburg
06-23169607