Wie is wie?

Twan Theelen 1

Twan Theelen

Algemeen Directeur

twan.theelen@senwgroep.nl
06 – 519 667 49

Manager Peter van den Berg

Peter van den Berg

Algemeen Manager

peter.vandenberg@senw-lv.nl
06 – 348 800 05

Vivienne Nieuwenhoven-Knegtmans

Viviënne Knegtmans

Coördinator Combinatiefunctionarissen

vivienne.knegtmans@senw-lv.nl
06 – 295 211 82

Jongerenwerker Maartje Drabbe

Maartje Drabbe

Jongerenwerker

maartje.drabbe@senw-lv.nl
06 – 280 577 03

Jongerenwerker Nathalie Batelaan

Nathalie Batelaan

Jongerenwerker

nathalie.batelaan@senw-lv.nl
06 – 280 576 47

Jongerenwerker Aothmen Benjadi

Aothmen Benjadi

Jongerenwerker

aothmen.benjadi@senw-lv.nl
06 – 113 427 39

Jongerenwerker Ikrame Akkouh

Ikrame Akkouh

Jongerenwerker

ikrame.akkouh@senw-lv.nl
06 – 119 119 51

Mohamed nieuw2

Mohamed Arabou

Jongerenwerker

mohamed.arabou@senw-lv.nl
06 – 360 294 01

IbrahimSMOELENBOEK

Ibrahim Al Azawi

Jongerenwerker
[vacature]

ibrahim.alazawi@senw-lv.nl
06 – 307 606 35

Joyce2

Joyce van der Sloot

Combinatiefunctionaris Sport
Buurtcoach De Heuvel

joyce.vandersloot@senw-lv.nl
06 – 348 800 26

Buurtsportcoach Marko Leeman

Marko Leeman

Combinatiefunctionaris Sport
Buurtcoach Bovenveen & VO

marko.leeman@senw-lv.nl
06 – 348 800 27

Buurtsportcoach Tim Opmeer

Tim Opmeer

Stedelijk coördinator Brede School
Combinatiefunctionaris Sport

tim.opmeer@senw-lv.nl
06 – 348 799 94

Buurtsportcoach Martijn de Zoete

Martijn de Zoete

Combinatiefunctionaris Sport
Buurtcoach Voorburg-Noord

martijn.dezoete@senw-lv.nl
06 – 348 799 88

JOGG regisseur Miriam Blom

Miriam Blom

JOGG Regisseur
Combinatiefunctionaris Sport

miriam.blom@senw-lv.nl
06 – 348 800 16

Henk van Dorp SMOELENBOEK

Henk van Dorp

Combinatiefunctionaris Sport

henk.vandorp@senw-lv.nl
06 – 442 721 71

Combinatiefunctionaris sport Arjan van der Voort

Arjan van der Voort

Combinatiefunctionaris Sport

arjan.vandervoort@senw-lv.nl
06 – 184 169 54

Combinatiefunctionaris Sport Sven Grootscholten

Sven Grootscholten

Combinatiefunctionaris Sport
Buurtcoach Prinsenhof

sven.grootscholten@senw-lv.nl
06 – 348 820 34

Combinatiefunctionaris sport Werff Thomas

Werff Thomas

Combinatiefunctionaris Sport

werff.thomas@senw-lv.nl
06 – 348 820 36

BerrySMOELENBOEK

Berry Heesen

Cultuurcoach
Buurtcoach Leidschendam-Zuid & Centrum

berry.heesen@senw-lv.nl 
06 – 524 202 89

Eva

Eva Willems-Hirsch

Cultuurcoach

eva.willems-hirsch@senw-lv.nl
06 – 142 433 72

Medewerker PR en Communicatie Eliane Groenendijk

Eliane Groenendijk

Medewerker Communicatie

eliane.groenendijk@senw-lv.nl
06 – 547 425 83

Beheerder Wilko Beekes

Wilko Beekes

Sociaal beheer

wilko.beekes@senw-lv.nl
06 – 316 976 75

Beheerder Hans

Hans Karskens

Sociaal beheer

hans.karskens@senw-lv.nl
06 – 421 699 57

Nezha

Nezha Lachhab

Sociaal beheer

nezha.lachhab@senw-lv.nl
06 – 319 722 88

Mariette Janssen

Mariette Janssen-Tiktak

Combinatiefunctionaris Sport 

mariette.janssen@senw-lv.nl
06 – 348 799 88

Andre Vellekoop

André Vellekoop

Sociaal beheer

andre.vellekoop@senw-lv.nl
070 – 763 37 03

Natasja

Natasja Chotkan

Sociaal Beheer

natasja.chotkan@senw-lv.nl
070 – 763 37 03